שירותי קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל - לא מה שחשבת

חלומו של כל בעל עסק הוא לראות את האתר שלו בתוצאות הראשונות בגוגל. הדרך לשם תלויה בין היתר בקמפיין קידום ממומן ולשם כך נדרשת עבודה מקצועית, אך בהחלט אפשרית!

אז קודם כל, מהו קידום ממומן?

 

קידום ממומן הוא פרסום באמצעות תשלום למנועי חיפוש בשיטת PPC-Pay Per Click או CPI- Cost Per Impression עבור הצבת מודעה בדפי החיפוש שלהם.

 

 בשיטת ה-PPC התשלום מתבצע אך ורק לאחר שהגולש הקליק על המודעה והפך מגולש ל"לקוח" (תהליך זה נקרא "המרה"). במידה ולא הקליקו על המודעה - המפרסם לא נדרש לשלם עליה כלל.

שיטת ה-CPI שונה למדיי וכוללת תשלום רק על חשיפת המודעה ולא על קליקים שבוצעו. לדוגמא: ניתן לקבוע מראש שהמודעה תוצב ב-10,000 אתרים תמורת סכום מסוים. גם אם לא התבצע אף קליק על המודעה ולא התרחשה המרה, המפרסם עדיין יאלץ לשלם עליה.

 

אחד היתרונות המרכזיים של ה-PPC הוא שלרוב הוא זול יותר ויכול להתאים את עצמו לקהל יעד ספציפי. לבעלי עסקים קטנים זהו פרמטר חשוב ביותר מכיוון שהתקציב שהם מוכנים להשקיע בקמפיין פרסום הוא מוגבל. ההתאמה לקהל יעד מפולח הוא מאפיין קריטי מכיוון שהוא עוזר לבעל העסק "להופיע במקום הנכון ובזמן הנכון" לגולשים שעשויים להתעניין במוצר שהוא מציע. מאפיין זה עשוי להוביל להמרה איכותית של הגולש ולהגדלת המכירות.

 

תהליך העבודה בקמפיין PPC

ראשית, המפרסם נדרש לבחור מילת חיפוש שכאשר הגולש יחפש אותה ברשת- המודעה שלו תופיע לצידה. חשוב לא להקל ראש בתהליך בחירת מילות החיפוש מכיוון שהן יכולות להרים או להפיל את הקמפיין. מילת חיפוש איכותית עשויה לגרום לגידול משמעותי במכירות, לעומת זאת, מילת חיפוש חלשה מפספסת את כל מטרת הקמפיין.

 

אך לא הכל אבוד- במידה ובחרתם מילת חיפוש חלשה ונראה כי היא "אינה עובדת טוב", ניתן להחליפה בכל עת במערכת הניהול של גוגל אדוורדס, Yahoo! Search Marketing  או Bing Ads. כל אחת מן הפלטפורמות הללו משמשת כמערכת ניהול קמפיין יעילה המכוונת למנועי חיפוש שונים.

 

שנית, המפרסם נדרש להחליט מי קהל היעד שלו, היכן הוא מתגורר ואיזו שפה הוא דובר. כאשר מבצעים התאמה של המשתנים הללו לאופי הקמפיין ומטרותיו, ניתן למקסם את יעילותו ועל ידי כך- להגדיל את המכירות.

לסיכום- אין ספק שכיום עומדות אפשרויות רבות בפני המפרסמים השונים, אך חשוב לבחון את צרכי החברה ומטרותיה לפני שמתחילים בקמפיין פרסומי.

 

 

הדפס הדפס
הקמת אתרים על ידי מקצוענים, התקשרו לייעוץ והצעת מחיר 050-7555527 , 077-7011718
כל הזכויות שמורות © לחברת TEAM-AT