הדרך לקמפיין מנצח – פרסום ממומן בגוגל אדוורדס

 

גוגל אדוורדס הוא כלי יעיל ביותר לתכנון וביצוע קמפיין פרסומי. אך לפני שנתחיל להפליג בשבחיו, נבין קודם כל מהו השירות שאותו הם מציעים ומהם היתרונות שלו?

 

אז מה זה בכלל פרסום ממומן בגוגל אדוורדס? ומה הוא נותן?

 

פרסום ממומן בגוגל אדוורדס (AdWords)מקנה לך את האפשרות לפרסם מודעה שתופיע מעל או לצד תוצאות החיפוש של גוגל בהתאם למילות חיפוש שהוגדרו מראש. מה שמייחד את סוג המודעות האלה הוא מודל התשלום הייחודי.

PPC-Pay Per Click התשלום נעשה רק עבור הקלקות בפועל ולא על חשיפה. עוד יתרון הוא השליטה המוחלטת שיש למפרסם על תקציב הפרסום והאסטרטגיה של הקמפיין.

 

למה הכוונה? גוגל אדוורדס מספקים את כל הנתונים הדרושים: דוחות על הקמפיין, מספר הקלקות, אחוזי המרה וכו'. מידע זה נגיש, שקוף וזמין בכל עת. בנוסף, ניתן לקבוע מהו תקציב הקמפיין ומה המקסימום שאליו מוכנים להגיע. כך יוצא שאין חריגות והתקציב ידוע מראש.

 

ישנם מספר פרמטרים שצריך לקחת בחשבון לפני העלאת הקמפיין לאוויר:

מה הגבול?- מה המקסימום שהמפרסם מוכן לשלם עבור כל קליק ומה המקסימום ליום?

פילוח קהל היעד- ניתן לבצע חשיפה ממוקדת ללקוחות מסוימים המפולחים לפי איזור גיאוגרפי ואזורי זמן. כאשר קהל היעד מוגדר בצורה חכמה, התוצאות לא יאחרו להגיע. המפרסם נדרש להחליט למי הוא רוצה לפרסם, באיזה איזור גיאוגרפי הם נמצאים ובאיזו שפה המודעה תיכתב.

תוכן- חשוב להתאים את תוכן המודעה לסוג הקהל שאליו היא מופנית ולצרף את מילות החיפוש הרצויות.

לאחר שהקמנו את מסע הפרסום ובניית המודעה הושלמה, הגיע שלב בחינת הקמפיין ושיפורו: בפרסום באינטרנט צריך לשים לב האם אנו מקבלים תמורה עבור הכסף שהשקענו. מודל זה נקרא: ROI- Return on investment

 

לשם שיפור הקמפיין, נבדוק מספר נושאים:

מילות מפתח- בגוגל אדוורדס ישנו כלי שאליו ניתן להזין מילת חיפוש והתוצאה המתקבלת כוללת גם נתונים על מילת החיפוש שהכנסנו וגם מילות חיפוש דומות שעשויות להוות חלופה טובה.

דוחות ושליטה- גוגל מספקים למפרסם דוחות על מספר הקליקים שבוצעו על המודעה, כמה פעמים היא הופיעה ולצד אילו מילות חיפוש, ניתן להשתמש בנתונים אלה לשיפור הקמפיין.

אחוזי המרה- כאשר גולש מקליק על מודעה הוא מגיע אל אתר שנקבע מראש ע"י המפרסם וכך "מומר" מגולש רגיל ללקוח משלם. 

נשמע לכם טוב?


ניתן להתרשם ממגוון טכניקות פרסום בגוגל אדוורדס AdWords))לחץ כאן  :  

הדפס הדפס
הקמת אתרים על ידי מקצוענים, התקשרו לייעוץ והצעת מחיר 050-7555527 , 077-7011718
כל הזכויות שמורות © לחברת TEAM-AT