חבילות איחסון WINDOWS

אחסון אתרים מי צריך את זה בכלל ?
 
כל אתר אינטרנט ברשת חייב להיות חשוף לרשת הגלובאלית ולכן הוא חייב להיות מותקן על שרת איחסון המחובר על רשת האינטרנט העולמית.
 
לאחר הקמתו, אתר האינטרנט שלכם פועל בסביבת בדיקות. על מנת להעלות את האתר לאוויר (לרשת) נדרש להעביר את כל הקבצים והמידע משרת הבדירות לשרת האחסון.
 
חבילת אחסון האתר הינה בפועל הקצאת שטח אחסון על גבי הדיסק הקשייח של השרת בו מתארח אתרכם. הקצאת שטח אחסון זה נקרא חבילת אחסון אתרים. 
 
חבילת אחסון אתרים נשכרת בדרך כלל לשנה שלמה אך יש הנוהגים לגבות סכום חודשי עבור שירות אחסון אתרים.
 
לאחר שהבנו שללא חבילת אחסון ושרת אחסון אין משמעות כלל לאתר שהקמנו אנו נדרשים לבחור חברת אחסון המספקת את שרותי אחסון האתרים.
 
חברת Team-AT מספקת שרותי אחסון אתרים אתרים כמוצר משלים ללקוחותיה על מנת לאפשר ללקוחות להינות משירות מלא החל משלב התיכנון דרך שלב עיצוב ותכנות האתר ועד לשבל העליה לאוויר.
 
השילוב הנכון בין היכולת עיצוב ותכנות אתר לבין היכולת הטכנית לתחזוקת שרתים וניהולם מקנה לחברת Team- AT  יתרון ביחס לספקים אחרים אצלנו תיהנו מיחס אישי וטיפול טכני איכותי לאתר האינטרנט שלך לאורך זמן.
 
אין אנו מוכרים חבילות אחסון אתרים אלא שרות אחסון ולכן לא תמצא אצלנו מידע המכיל אלפי פריטים מיותרים המגדירים שונות בין חבילה לחבילה.
 
אנו נתאים עבורך את חבילת האחסון בהתאם להתפתחות אתרך ונאפשר לך גמישות בגידול נפחי אחסון ותעבורה ומספר תיבות דואר אלקטרוני.

להתאמה אישית של חבילת האחסון שלך וקבלת הצעת מחיר לחצו כאן 

או התקשרו ליעוץ אחסון אתרים בטלפון  050-7555527

הדפס הדפס
הקמת אתרים על ידי מקצוענים, התקשרו לייעוץ והצעת מחיר 050-7555527 , 077-7011718
כל הזכויות שמורות © לחברת TEAM-AT